Proeflessen: ontdek je muzikaal talent!

Zit er muziek in jou of je kind? Ontdek je muzikaal talent! Ook dit schooljaar staat Muziekvereniging Servaes in het boekje van Sjors Sportief & Creatief (pag. 9 en 25). Vraag nu een proefles aan op één of meerdere muziekinstrumenten naar keuze. Vanaf groep 3 kun je al een proefles blokfluit aanvragen. Voor groep 4 t/m 8 kan dat ook voor blaasinstrumenten (bijv. klarinet, hoorn, trompet of tuba) en slagwerkinstrumenten (bijv. drumstel, snaredrum, bongo’s of xylofoon). Keuze genoeg dus!

Proeflessen zijn gratis en zijn het hele schooljaar mogelijk. Schrijf je in via onderstaande websites van Sjors Sportief & Creatief in voor één of meerdere proeflessen. Na inschrijving nemen wij snel contact met je op om de proefles(sen) in te plannen.

Proefles Blokfluit & Blaasinstrument:
https://www.sjorssportief.nl/activiteit/179786/blaasinstrument-blokfluit

Proefles Slagwerkinstrument:
https://www.sjorssportief.nl/activiteit/179788/drummen-melodisch-slagwerk

Geen Sjors Sprotief & Creatief boekje ontvangen en toch een proefles?
Neem dan rechtstreeks contact op met onze vereniging door te mailen naar opleiding@muziekverenigingservaes.nl.