Ontdek je muzikaal talent! Proeflessen via Sjors Creatief

Zit er muziek in jou (of je kind)? Ontdek je muzikaal talent! Ook dit schooljaar staat Muziekvereniging Servaes in het boekje van Sjors Sportief & Creatief (pag. 10 + 24). Vraag nu een proefles aan op een muziekinstrument naar keuze. Vanaf groep 3 kun je al een proefles blokfluit aanvragen. Voor groep 4 t/m 8 kan dat ook voor zowel blaasinstrumenten (bijv. klarinet, hoorn, trompet of tuba) als slagwerkinstrumenten (bijv. drumstel, snaredrum, bongo’s of xylofoon). Keuze genoeg dus!

Schrijf je vanaf 28 augustus via onderstaande websites van Sjors Sportief & Creatief in voor één of meerdere proeflessen. Na inschrijving nemen wij snel contact met je op om de proefles(sen) in te plannen.

Proefles Blokfluit & Blaasinstrument:
https://www.sjorssportief.nl/activiteit/79377/blaasinstrument-blokfluit

Proefles Slagwerkinstrument:
https://www.sjorssportief.nl/activiteit/79380/drummen-slaginstrument

Geen Sjors Sprotief & Creatief boekje ontvangen en toch een proefles?
Neem dan rechtstreeks contact op met onze vereniging door te mailen naar opleiding@muziekverenigingservaes.nl.